Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2022, 18:13   #34
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To ja tą mechanikę poproszę mam cichą nadzieję, że backround kulturowy wziąłeś Latynos ciągle się śmieje z tych twoich rzutów, jest cudowne, że rzut kości stworzył backstory godną odcinka Telenovelas Are Hell

Już tę twoją postać kocham a jeżeli będzie miał na imię Huan Rodrigo Rohelio... to już w ogóle ale to twoja postać ja tylko się śmieje

Zgłoszenia!!!

1. Rebirth Fixer z traumatyczną przeszłością.
2. Slan Stuknięta dziewczyna technik. EDIT "Solo na 100%".
3. Aro Aidan Kallister Fixer lovelass z armią sugar daddys, mamas i glucose gurdians, których naciąga na przysługi. [historia postaci gotowa czekam na mechanike]
4. Ketharian Hwang Jae Park, skośnooki freak Netrunner
5. Mi Raaz 14-latek z super tragicznym pechem w miłości Mechanik (mechanika gotowa).

Wstępne zgłoszenia bez konceptu postaci / zainteresowany, ale niepewny:
1. Lynx Lynx
2. Fenrir
3. Zireal (koleżanka z poza forum, która ma tu konto, ale rzadko z niego korzysta może da się namówić na powrót )

Nie sądziłem, że was będzie aż tyle kochani! Jakoś rozciągnę ten limit i nasz kochany gang ratujący psa będzie nieco bardziej liczny niż zakładałem

Już zacząłem czytać podręcznik i szukać narzędzi, żeby zrobić jakąś prostą mapkę lokacji
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-09-2022 o 19:03.
Brilchan jest offline