Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2022, 21:58   #16
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Obserwuje twoje obie rekrutacjęe Obie bardzo mnie zaciekawiły. Świetnie piszesz, podoba mi się styl twojego pióra, a przynajmniej to co mogłem liznąć z dwóch rekrutacji. Niestety, ale trafiłeś u mnie na okres po przeprowadzkowy, gdzie jestem w trakcie zakończenia jednej i szukania drugiej pracy oraz rekrutacji studiów, a w Warhammera jestem zielony (niezależnie od edycji), a więc najpierw musiałbym nieco nadrobić zanim bym coś skrobnął.

Jednak jak do samej rekrutacji się odnosić to myślałem nad bezwzględnym inkwizytorem bez skrupułów, taki nieco socjopatyczny, zapatrzony w swój zakon. Zobaczymy jak będzie z czasem, jeżeli uda się chociaż częściowo nadrobić podręcznik to podeślę kartę.

Poradnik wyżej może byłby dla mnie pomocny, ale niestety obecnie jak go przeczytałem, to wydaje mi się jeszcze bardziej skomplikowane niż przed tym jak się z nim zapoznałem Ale systemu w ogóle nie znam, więc to pewnie stąd.
 
Elenorsar jest offline