Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2022, 23:05   #17
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Wired, co do Czarnej Gwardii Ostalndu, to wszystko się zgadza. To elitarna jednostka, którą uważa się za najlepszych żołnierzy Ostlandu.
Co do powiązania z kapitanem Drakenhofem, to może to być zarówno wojskowy, jak i cywilny przyjaciel. Obie opcje są dopuszczalne, bo chodzi tylko o to, że kapitan reprezentuje pewne stronnictwo w całej intrydze. Po tajnej naradzie wszystkie trzy stronnictwa zaangażowane w sprawę, postanowiły wysłać doborowy oddział do zbadania świeżutkiego tropu heretyka. Każdy z nich miał prawo wyznaczyć swojego człowieka do tej inkwizytorskiej drużyny. Wasi BG mogą być właśnie jednymi z nich.

Przyjaciel kapitana Drakenhofa może być zatem żołnierzem Czarnej Gwardii, jego adiutantem, kompanem z dzieciństwa i tak naprawdę kimkolwiek. Chodzi tylko o to, że jest to człowiek, któremu kapitan w pełni ufa i może mu powierzyć reprezentowanie swoich interesów w terenie i by trzymać rękę na pulsie oraz informował go o rozwoju wypadków.

Jeżeli tylko ścieżka rozwoju danej postaci pasuje, to ja nie mam nic przeciwko, aby BG był członkiem Czarnej Gwardii.

____
Elenorsar dzięki za dobre słowo.
Na braki w czasie nic nie poradzę, niestety. Co do mechaniki, to choć jest ona ważna, bo wasze postacie nie są zwykłymi awanturnikami z traktu i musimy wiedzieć, co potrafią i co sobą reprezentują, to nie jest najważniejsza. Da się ją ogarnąć na spokojnie i bez ciśnienia, gdyż to nie cyferki decydują o tym, czy dana postać będzie przyjęta do gry, czy nie.

____
Alex, co mogę powiedzieć. Życie to ponoć sztuka wyborów.
I nie ukrywam mojej radości, że oba pomysły się podobają i są chętni do udziału w każdym z tych projektów.
Także oszacuj swoje możliwości i wybieraj.
 
Nuada jest offline