Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2022, 16:24   #19
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Nuada Dzięki za potwierdzenie Postać się pisze


Miałby ktoś chwilę? bo będę chyba potrzebował lekkiej pomocy z mechaną.

Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Dlatego, jeśli w puli rasowej zostają jakieś punkty, to te umiejętności zaznaczam jako ostatnie na karcie - bo nie udało mi się ich inaczej wykorzystać.
Zgubiłem się, rasowej czyli? cechy? nie powinny być rozdane najpierw?

Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Zatem po kolei.
Trochę pogubiłem się
1. Wybieram rasę
2. Rozdaję 100 punktów na cechy
3. "na start macie 6 umiejętności wynikających z rasy. Trzy z rozwinięciami o 5 pkt i trzy z rozwinięciami o 3 pkt. Z rasy dostajecie też talenty. Przepisujecie je na kartę."
4. "Z profesji dostajecie na start 8 umiejętności wymienionych w jej opisie i na nie macie do rozdysponowania 40 pkt. Wybieracie też jeden z wymienionych tam talentów."
5. "startujecie mając dwie w pełni rozwinięte profesje i dwa dodatkowe rozwinięcia w trzeciej profesji." Nuada czy dobrze rozumiem że punkt wyżej to żaden dar tylko element pokrywający po części skompletowanie 1 profki? To oznacza że:
- Na pierwszej profce mamy łącznie po 5 rozwinięć w każdej cesze + 8 umiejek na poziomie 5 (to wynika z tych 40 punktów co dostaliśmy wcześniej) + 1 talent + ewentualne cosie z rasy
- A jak na drugiej profce? Dobrze czytam że by skończyć drugą profkę muszę mieć 8 skilli i cechę z 2 profki na +10 i kolejny talent? Czyli dostaję dodatkowe 80 punktów na skille i punkty na cechę które mogę wydać jedynie na cechę z 2 profki? Cechy z pierwszej zostają na +5 i tylko cecha z drugiej profki może być na +10? a umiejki mogę rozwinąć do +15 ? - w tym miejscu się zgubiłem. Co jeśli zmienię karierę i zamiast jednej cechy do podniesienia na +10 będe miał inne 3 ponownie oznaczone + ?

Nie wiem czy licząc w PD nie byłoby łatwiej Szczególnie że chętnie bym wziął więcej niż 1 talent.
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 21-09-2022 o 16:31.
Wired jest offline