Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2022, 18:24   #53
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Slan to są warsztaty mam pomysł na prostą krótką przygodę nie będzie to super zoptymalizowane jeżeli chodzi o przygodę są ludzie, z którymi chce zagrać i których lubię nie będę teraz dyktować ty nie możesz zagrać daną rolą, bo zazwyczaj się tak nie gra.

Mam fajną mieszankę starych znajomych, z którymi gram od lat jak Zireal czy Slan ludków z sesji Chłopaki z North side jak Rebirth czy nasz dawny MG Kath oraz i ludków z którymi gram w innych sesjach jak właśnie Aro czy Mi raaz których już cenie i z chęcią poznam od strony graczy.

Jeżeli chcesz zawsze możesz zagrać technikiem jeżeli uważasz, że za dużo dublowania ról ja po prostu chce się dobrze bawić, współtworząc z wami historię

Edit, Aro czytając podręcznik wpadłem na jeden pomysł dzisiaj wysłałem ci go na PW daj znać co o tym sądzisz ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-09-2022 o 07:49.
Brilchan jest offline