Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2022, 19:31   #31
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Zacznę od końca.
Gladin, szkoda, bo na razie zgłoszeń jak na lekarstwo. Jednak w pełni rozumiem i szanuję decyzję. Dzięki za info.

____
Alex o absurdach Warhammera można zapewne napisać doktorat. Twórcy wymyślili, że Mocna Głowa to umiejętność niezbędna w tej profesji i nie ma co tutaj rozdzierać szat.
Zrozumiałbym takie negocjacje, gdybyście mieli ograniczoną ilość punktów i trzeba, by było wszystko dwa razy kalkulować, żeby awansować na kolejną profesje.

Wy macie ten awans zapewniony, więc to taka trochę akademicka dyskusja.

Nie mogę się zgodzić na wymianę którą proponujesz, bo to zapewne spowodowałoby pojawienie się kolejnych podobnych i nim bym się obejrzał, to utknąłbym w zalewie tego typu ulepszeń.

Jeżeli chcesz na siłę podkreślać abstynencję postaci, to możesz śmiało zrezygnować z jej rozwinięcia. Uznamy wtedy, że awans na kolejną profesję i tak masz, ale bez tej felernej Mocnej Głowy.

Pomyśl jednak o tym w ten sposób. Co jeśli ktoś, gdzieś, kiedyś podstępem spoi alkoholem/trucizną twoja postać. Czy wtedy Mocna Głowa, nie okaże się przydatna? Tym bardziej, że i tak dostajesz ją za darmo.

Twój wybór.

____
Wired, specem od mechaniki nie jestem i nigdy ona nie była moim konikiem.
Może lepiej było wybrać 2ed na której pokolenia fanów młotka zjadło zęby.
Już kilka razy szeptano mi do ucha - pomysł na sesję fajny, ale dlaczego nie zagramy w drugą edycji.
Mam nadzieję, że ten wybór nie odbije mi się czkawką i nie położy rekrutacji

____
Na razie mam tylko trzy bardzo wstępne zgłoszenia i kilka razy zostałem poklepany po plecach.
Do końca rekrutacji jest jeszcze sporo czasu, więc jestem dobrej myśli.
Zobaczymy jednak, co z tego wyjdzie.
 
Nuada jest offline