Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2022, 17:50   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Spojrzałem na komentarze do sesji i zachęciło mnie rozdawnictwo pkt expa co turę

- Ano są. W każdej mojej sesji młotka Z czasem coś tam idzie sobie uzbierać tych PD i rozwinąć postać. Zwłaszcza jak trwa dłużej.



Cytat:
Pipboy79 - Mógłbym się zgłosić jeśli zrobisz za mnie mechaniczna kartę postaci, bo przyznam szczerze nie ogarniam tych "umiejętności" Chciałbym grać zwykłym żołnierzem którego oddział rozbiły mutanty i teraz nie spieszno mu wracać do armii.
- No mógłbym zrobić. Ale jaka jest Twoja znajomość Warhammera? Grałeś w ogóle coś w tym systemie?




Cytat:
Ponad to musisz wiedzieć, ze bardzo ciężko mi będzie napisać cos więcej niż avatar.
- Posty "na awatar" mogą być. Proponuję zajrzeć w wątek sesyjny i zobaczyć jak to chociaż na rzut oka wygląda. Sesja nie jest docowa więc raczej to nie są jakieś elaboraty w postach Graczy. Jak takie coś mógłbyś (albo ktoś inny) wysmażyć raz na tydzień w podanym terminie to powinno być okey. Ino bez przesady, 1-3 linijkowce to nie w moich sesjach, raczej kiepsko będzie nam się grało przy takich mikro postach. Ale "na awatar" powinno być okey.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline