Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2022, 19:44   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Grałem dość długo w 1 i 2 edycje, ale moja drużyna nigdy nie była jakoś fanatyczna w opisie świata co do kropki. Powiedział bym ze to były sesje inspirowane młotkiem, a nie mroczno-młotkowe. Ale grać umiem tylko nie ogarniam twojej nakładki do systemu. (Konkretnie skąd mam wziąć umy) Jak się da to chciałbym mechaniczna postać żołnierza - combat medica. Zaraz będę odpowiadał na pytania fabularne i prześle ci je na prv.
- Oki, dzięki za wyjaśnienia

- A co do mojej nakładki na oryginał to umsy się wybiera samemu. Można je nawet przepisać z podręcznikowej profesji. Tylko w profesjach podręcznikowych jest podział na umsy razem (podstawowe i zaawansowane) i zalety. No a u mnie umsy zaawansowane są osobno a reszta jako podstawki. Więc jak ktoś nie zna co jest co na pamięć to trzeba sprawdzić w podręczniku czy to ums podstawowy czy zaawansowany. I tak się wpisuje w KP te umsy i zalety aż się skończy limit 20 podstawek i 5 umsów zaawansowanych. Resztę można wykupić za te 2 000 pkt (lub rozwiniecia cech).


- A jak jakiś sanitariusz wojskowy no to pewnie podobne do profesji żołnierza i cyrulika. Z tych dwóch można coś sklecić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline