Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2022, 18:16   #13
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
Spojrzałem na komentarze do sesji i zachęciło mnie rozdawnictwo pkt expa co turę

Pipboy79 - Mógłbym się zgłosić jeśli zrobisz za mnie mechaniczna kartę postaci, bo przyznam szczerze nie ogarniam tych "umiejętności" Chciałbym grać zwykłym żołnierzem którego oddział rozbiły mutanty i teraz nie spieszno mu wracać do armii.

Ponad to musisz wiedzieć, ze bardzo ciężko mi będzie napisać cos więcej niż avatar.
Na Młotodzierżcę, prędzej bym się spodziewał, że Słońca Zgasną niżli Ty zdecydujesz się na cokolwiek innego niż solówka w GS! Dobra decyzja, witaj w ekipie, nie mitręż z dołączeniem do drużyny (chociaż szkoda, że Ty też nie zdecydowałeś się na krasnoludzicę)
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest teraz online