Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2022, 19:26   #298
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Nawet nie wiem kiedy zleciało nam te kilka lat odkąd rozpoczęliśmy sesję. To chyba najlepiej świadczy o tym jak się w nią grało.

W założeniu Huw nie miał być krystalicznie czystą postacią. Jak chyba każdy z nas miał mieć różne odcienia szarości. W dążeniu do dobra, do tego co za dobro uważał, był w stanie złamać wiele reguł.
Dobrze mi się nim grało i mam nadzieję, że choć trochę te odcienia szarości oddałem.
Najbardziej emocjonującą częścią sesji było dla mnie oczyszczenie po momencie kulminacji. Opisując spotkanie z Paulem faktycznie się wzruszyłem. W całej tej przemianie Lwyda dla mnie osobiście było również coś oczyszczającego. Za to szczególnie chciałbym Ci Caleb podziękować.

Z kanną grywałem już nie raz i żadnego zaskoczenia nie było. Dobrze i konsekwentnie prowadzona postać. Świetnie oddana relacja z Foxy. Tak na prawdę prowadziłaś dwie postacie.

Caleb, Ty sam sprawdziłeś się już jako MG i gracz.

Bardzo dobra sesja. Gra mi się z Wami znakomicie. Myślę, że to nie ostatnia nasza przygoda?

Do popisania zatem!
Dziękuję.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline