Wątek: The Ozarks 1862
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2022, 20:18   #11
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Nie są to moce wielkie, ale na tyle istotne, że mogłyby zmienić losy historii i to, przynajmniej póki co, gryzie się w moim odczuciu. Z drugiej strony to historia alternatywna, więc wyjście z cienia kuluarów realnej jakiegoś gracza z rozmachem nie musiałoby być od razu minusem. Może za bardzo przywiązany jestem do The One Ring, gdzie postacie grają w cieniu znanych wydarzeń niekoniecznie zmieniając znane kalendarium. Poza tym raczej nigdy nie byłem fanem postaci z mocami, ale to już moja zagwozdka. W każdym bądź razie setting na bazie platformy Wild Talents, systemu stworzonego z myślą o superbohaterach w różnych epokach historycznych jest bardzo ciekawy.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline