Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2022, 21:24   #55
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
Drodzy, wiem, że wołaliście. Przepraszam, że Was tak zostawiłem na kilka dni - ale już wróciłem, piszcie PW, jestem dostępny. Jedną, nie swoją, kartę już zacząłem.

Przekopię się jeszcze w tym watku i odpiszę, co nie zostało odpowiedziane. Uzupełnię te odpowiedzi ponizej w formie edycji.

EDYCJA:
Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
Nie możemy tak zrobić, bo mamy skończyć 1szą profesję więc musimy rozdać po 5 na 3 cechy. Nie ma też znaczenia jak rozdamy darmowe rozwinięcie o 5 ze startu bo i tak kończymy mając 3 cechy po 5.
Musiałem się pomylić czytając ten akapit - zrozumiałem go tak, że niezbędne jest wykorzystanie 5 rozwinięć wszystkich cech, a nie wszystkich dostępnych cech. Być może wydawało mi się, że powinno to działać przez analogię do początkowego rozwijania umiejętności, które po rozdysponowaniu 5 pkt pomiędzy 8 umiejętności jest skwitowane stwierdzeniem: "Tyle jest też niezbędne, jeśli chcesz zakończyć tę Profesję i przejść do następnej".

Z tego powodu cała logika wypowiedzi uległa odwróceniu, jak zauważyłeś. W sumie, dzięki, poprawię się.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Na 1 poziomie profesji mam dostępne 8 umiejętności, skoro mam do nich 8 rozwinięć (i max. mogę każdą raz), to tak jakby wszystkie mogę/powinnam wziąć. A co jak mi jakaś nie pasuje? Mogę jakąś inną w to miejsce?
Do każdej masz 5 rozwinięć. Wired prawidłowo odpowiedział, że zgodnie z podręcznikiem nie ukończysz profesji. Ale zapytałbym MG - bo inna zasada pozwala na rozwój pozaprofesyjnych umiejek i talentów, za podwójny koszt.
 

Ostatnio edytowane przez Avitto : 26-09-2022 o 08:53.
Avitto jest offline