Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2022, 10:10   #3
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Powitać wszystkich Super, że udało się dostać. Z kanną to będzie moja druga sesja (chociaż krótki udział naszej dwójki), z GreKiem i naszym mistrzem pierwsze koty. Zobaczymy jak to nam wyjdzie, oby jak najlepiej

Karol Zamojski
Na pierwszy rzut oka ciężko określić chłopaka, ale po dłuższym zapoznaniu można nazwać go nerdem. Zafascynowany przedmiotami ścisłymi oraz grami, ale wyłamujący się z reguły, lubiący także sport, a także bójki, których to nieraz jest prowodyrem. Jego ojciec to właściciel wypożyczalni VHSów, więc jedna propozycja spędzania wolnego czasu, gdy już nie było siły na latanie na świeżym powietrzu, ode mnie pada w postaci oglądania premier u niego w domu :P Ewentulanie grania na Nintendo

Awatar postaram się dzisiaj znaleźć. Wcześniej na nic ciekawego nie trafiłem.

GreK, widzę scenę pociągnąłeś w kierunku, który mi pasował, także podepnę się pod twoją wizję
 
Elenorsar jest offline