Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2022, 18:13   #491
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Yusuf westchnął delikatnie, slysząc wymianę zdań.

- Grożenie Spoonowi to naprawdę zły pomysł. Z nas wszystkich ma największe problemy z... samokontrolą i najmniej rozterek moralnych. - odezwał się Yusuf - Gdybyśmy chcieli zranić twoją rodzinę to najprawdopodobniej teraz jacyś biedni pracownicy publiczni zdrapywali by ją z asfaltu pod twoim domem i szczerze? Gdybyśmy poszli najpierw do ciebie, przed spotkaniem innych członków rytuału to możliwe że tak by było. Brakowałoby mi cierpliwości na odmowę, negocjację i kłamstwa. Po... spotkaniu z De Worde moja perspektywa uległa zmianie. Powiem wprost. Potrzebuję pierścienia, ale nie chcę za niego kąpać się w niewinnej krwi. Zresztą ich śmierci w żaden sposób by nas nie przybliżyły do jego odzyskania, chyba że chirurgicznie zaszyłeś go w wnętrznościach jakiegoś pociotka. Wymień swoją cenę.
 
Zaalaos jest offline