Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2022, 19:02   #79
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Wiem, że kilka osób się oferowało do pomocy nad KP, ale mam tak ruchomy teraz wolny czas, że ciężko byłoby siąść na dłużej, aby zrobić KP, a nie chce komuś niepotrzebnie tak tracić czas.

Nawiązując do tego co jest wyżej, tobie KP robię sam i albo jestem zbyt głupi, aby coś tu pojąć, albo jest to zbyt chaotycznie wytłumaczone dla laika.

Cytat:
Umiejętności i Talenty - na start macie 6 umiejętności wynikających z rasy. Trzy z rozwinięciami o 5 pkt i trzy z rozwinięciami o 3 pkt. Z rasy dostajecie też talenty. Przepisujecie je na kartę.

Z profesji dostajecie na start 8 umiejętności wymienionych w jej opisie i na nie macie do rozdysponowania 40 pkt. Wybieracie też jeden z wymienionych tam talentów.
Cytat:
Za to startujecie mając dwie w pełni rozwinięte profesje i dwa dodatkowe rozwinięcia w trzeciej profesji.
Cytat:
Każde rozwinięcie daje +1 do cechy.
Aby skompletować profesję musisz mieć:
1 poziom - 3 rozwinięcia cech, 8 na 8 umiejętności i 1 talent.
2 poziom - 4 rozwinięcia cech na 10 i dalej 8 umiejętności z 14 możliwych na 10 i 1 talent
3 poziom - 5 rozwinięć cech na 15 i znowu 8 rozwiniętych umiejętności z 18 + talent.
Ja to czytam tak, że mamy 40 punktów do rozdania na 8 umiejętności, a żeby mieć skompletowany 2 poziom profesji trzeba mieć minimum 80 punktów. Nawet posiłkując się rasom to się tego nie nadrobi.

Chętnie bym dołączył do tej sesji, ale czuje się trochę przygnieciony nią. Zbyt mała wiedza o lore świata, zbyt dużo kombinacji z tworzeniem postaci... za dużo tego. Wydaje mi się, że miałbym duży problem z odnalezieniem się w tej sesji, a nie chcę robić tak, że odejdę po kilku kolejkach, bo "to jednak nie dla mnie", a bardzo obawiam się takiego scenariusza
 
Elenorsar jest offline