Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2022, 19:18   #71
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Moim zdaniem bardzo ciekawie przebudowali nieco utarli korporacjom nosa i jest jakaś szansa, że natura z pomocą Biochemii znajdzie way z tym że koale będą mieć kolce jadowe od papy z Baiotechniki

Ogólnie to naprawdę ciekawe zmiany na lepsze Netrunning nie jest osobną kategorią, która wyłącza gracza z gry, Nomadzi z pogardzanych Innych Outsiderów przypominających rasistowskie poglądach o Romach stali się kręgosłupem nowej cywilizacji, a to, co zrobił z Highriders w kosmosie to już czysty afro futuryzm lepszy niż Black Panter Marvela i nie wiem, jak ludzie mogą twierdzić, że Mike Pondsmith to rasista :P

A przy tym wszystkim to dalej ten sam mroczny świat niedalekiej przyszłości tylko nieco inny niż ten z 80tych lat, ale wszystko zrobione z głową

Dzisiaj sobie słuchałem wywiadu z Mikiem jak opowiadał, jak ludki z CD PR RED pierwszą rzeczą, jaką mu powiedzieli to że Shippują Johnie go i Alt i wiedział, że trafił na fanów

OK co do sesji mam mechanikę od Ketha czekam na fabułę.

Slan też mi już dosłał komplet jeszcze ekwipunek chyba do ugadania ?

Aro, i Mi Raaz pracują nad lekkimi zmianami w postaciach, ale generalnie jesteśmy na ostatniej prostej bliżej niż dalej.

Jutro spróbuje skompilować sobie jakiegoś docka prywatnego na moje notatki i różne tabelki
 
Brilchan jest offline