Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2022, 16:20   #86
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Nie tracicie żadnych punktów z puli rasowej. Jeżeli pokrywają się one z tymi z profesji, to albo możecie podbić już rozwiniętą umiejętność, albo przenieść na jakąś inną umiejętność.

____
Jak najbardziej możecie dobrać sobie talent z trzeciej profesji.

____
Sesja jest tak pomyślana, że dalszy rozwój postaci będzie możliwy. Będą też przyznawane PD-ki. W momencie startu sesji uznajemy, że macie wyzerowane konto i tyle.

Jeżeli chodzi o Wróżbę Losu, to też będą obowiązywać zasady w niej opisane. Jeżeli was BG uda się do ogrodów Morra, to będziecie mogli wcielić się w kolejną postać jakoś powiązaną z tą pierwszą.
W takiej sytuacji, ta nowa postać będzie startowała z w pełni ukończoną pierwszą profesją, jednym dodatkowym rozwinięciem na drugiej i połową PD-ków, jaką zdobył wasz zmarły bohater.

____
Dodam też, choć wydaje mi się gdzieś już o tym wspominałem, że postacie, które dostaną się do sesji otrzymają na dobry początek bonus. O szczegółach będziemy rozmawiać jak już zaczniemy grę.

____
Wired popsułeś niespodziankę. Ja się tak nie bawię :P
Tajemniczy rzut dotyczy właśnie znaku gwiezdnego i nie można go sobie wybrać.

Ogólnie w tej przygodzie sprawy boskie, proroctwa, kwestia przeznaczenia, a także znaków gwiezdnych będą się nader często przewijać.

____
Chyba odniosłem się do wszystkich poruszonych kwestii.
Jak coś przegapiłem, to przypomnijcie się.

____
edit:
Otrzymałem drugie zgłoszenie. Zgodnie ze wcześniejszą deklaracją jest to
Icarius - jako Manfred Bogenschutze.
 

Ostatnio edytowane przez Nuada : 30-09-2022 o 16:33.
Nuada jest offline