Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2022, 14:23   #90
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Jak się rozpisuje na karcie postaci tarczę? Jest w sekcji broń w podręczniku, ale na karcie przy pancerzu jest miejsce na tarczę. Co tam się wpisuje w to okienko?

Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
Opcja 1)
2. Dodajemy dodatkowe +10 do 4 cech
Wydaje mi się, że raczej podciągamy 4 cechy do 10 punktów - ja tak zrobiłem

Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
Opcja 2)
2. Dodajemy różnicę między tym co potrzeba na skompletowanie 2 profki a tym co dostaliśmy na pierwszej profce, czyli podciągamy cechy do +10 i rozdajemy dodatkowe 40 punktów na umiejki. [b]Na koniec tego poziomu mamy 4 cechy na +10 i 8 umiejek na +10,
Do skompletowania drugiej potrzeba 10 umiejek na +10, jeżeli dobrze kojarzę (nie 8).
Ja tam przyjąłem opcję +80 na umiejki w drugiej profesji i tak właśnie kończę robić kartę.

Podsumowując, jak ja to zrobiłem:
Rasowe umiejętności trzy na +3 oraz trzy na +5. Talenty rasowe.
Z pierwszej profesji umiejętności podnoszę o 40 łącznie (8 profesyjnych musi mieć minimum 5). Dodaję jeden talent.
Z drugiej profesji dodaję 80 umiejętności (10 8 profesyjnych musi mieć minimum 10). Dodaję jeden talent.
4 cechy profesyjne podnoszę każdą o 10.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 01-10-2022 o 14:49.
Gladin jest offline