Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2022, 17:33   #101
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Wy tak na serio? Tyle czasu się męczyłem, a teraz wychodzi, ze moja karta jest źle zrobiona :O No nie mogę Dzisiaj miałem brać się za końcówkę jak wyposażenia itp oraz za historię, jak mam się z tym wyrobić teraz? :P

Ja swoją mam zrobiona w taki sposób:
1. 3 umiejętności rasowe na 5 rozwinięć oraz 3 umiejętności rasowe na 3 rozwinięcia + 5 talentów rasowych (człowiek)
2. 40 rozwinięć z 1 profesji w tym 8 umiejętności dobić do 5 (jak coś pokryło się z rasowym (dużo tego nie było) to rozłożyłem według siebie) + 1 talent
3. 80 rozwinięć z 2 profesji w tym 8 umiejętności dobić do 10 (co zostało to według siebie rozłożyłem) + 1 talent
4. 2 rozwinięcie z 3 profesji
5. 4 cechy z profesji na 10 rozwinięć.

Mam rozumieć, ze to jest złe i z punktu 3 mam sobie uszczuplić punkty do rozdania z 80 na 40?
 
Elenorsar jest offline