Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2022, 00:29   #105
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
Hehe, też nie śpię i robię postać
O, widzę że Nauda wykańcza nie tylko mnie XD

Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
PS. Drogi MG, pytania bo zająłem się mechaną, może się i innym przyda, kilka umiejek rasowych człowieka zakłada że pochodzi on z bogatego Reiklandu:
- czy skoro nie robię Reiklandczyka to mogę wymienić broń zasięgową ludzia (łuki) na procę lub kuszę? Nie każdą prowincję stać na szkolenie łuczników (co zresztą odzwierciedla fakt że z kuszy można strzelać bez umiejki)
- czy skoro nie robię Reiklandczyka to mogę wiedzę Wiedza(Reikland) zastąpić Wiedzą(Imperium) ?
Odpowiedzi na te dwa pytania to i mi by się przydały. Tak w ogóle dziwne mi to się nieco wydawało, że można tworzyć ludzi z tylko jednego zakątka świata (który jest opisany w podręczniku), ale się nie odzywałem :P

PS: Tak patrzę i w rekrucie widzę 3-4 miesjca, a tu nas ostatecznie zgłasza się aż 5. Tyle wycierpieć, a z możliwością nie dostania się. Oj, nie można tak
 
Elenorsar jest offline