Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2022, 10:58   #74
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak. Już wiem, że pogram Nomadem. Daje mi to na start pojazd o wartości około 20 000 eb, z dodatkowymi opcjami tuningu. Myślę, że choćby samo zaspokojenie naszych potrzeb jako drużyny w tym zakresie warte jest omówienia. Ja na przykład chcę radio z dobrymi głośnikami, ale może ktoś z Was woli stacjonarny miotacz ognia?

Zresztą, to nie musi być samochód, możemy mieć czteroosobowy skuter wodny

Podobnie Slan i jego postać będąca technikiem może za niewielkie pieniądze upgradować naszą broń/wszczepy/pancerze, czy zorganizować amunicję za pół ceny.

To są kwestie jakie z pewnością omawialiśmy jako gang zanim padł temat poszukiwanego psa.

Nie będziecie bali się jeździć z czternastolatkiem, prawda?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline