Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2022, 11:48   #75
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Tak. Już wiem, że pogram Nomadem. Daje mi to na start pojazd o wartości około 20 000 eb, z dodatkowymi opcjami tuningu. Myślę, że choćby samo zaspokojenie naszych potrzeb jako drużyny w tym zakresie warte jest omówienia. Ja na przykład chcę radio z dobrymi głośnikami, ale może ktoś z Was woli stacjonarny miotacz ognia?

Zresztą, to nie musi być samochód, możemy mieć czteroosobowy skuter wodny

Podobnie Slan i jego postać będąca technikiem może za niewielkie pieniądze upgradować naszą broń/wszczepy/pancerze, czy zorganizować amunicję za pół ceny.

To są kwestie, jakie z pewnością omawialiśmy jako gang, zanim padł temat poszukiwanego psa.

Nie będziecie bali się jeździć z czternastolatkiem, prawda?
Dobra ustalimy to już w komentarzach do sesji

Komentarzehttp://lastinn.info/komentarze-do-se...omentarze.html
Wątek sesyjny http://lastinn.info/sesje-rpg-scienc...ycie-18-a.html

Do sesji dostali się

1. Rebirth Fixer z traumatyczną przeszłością czekam na mechanikę
2. Slan Marysia Norwid dziewczyna technik. Komplet
3. Aro Aidan Kallister Fixer lovelass z armią sugar daddys, mamas i glucose gurdians, których naciąga na przysługi. Koncepcja w trakci przeróbki na inną rolę
4. Ketharian Hwang Jae Park, skośnooki freak Netrunner mechanika jest nie mam historii
5. Mi Raaz Miguel "łysobrody"Madrigail 14-latek z super tragicznym pechem w miłości Mechanik postać w trakcie przeróbki
6. Zireal Anna / Cat Solo komplet

Mimo braków przyjmuje wszystkich szczegóły i niedoróbki omówimy już w komentarzach

Proszę o zamknięcie rekrutacji i zapraszam do sesji oraz wątku komentarzy
 
Brilchan jest offline