Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2022, 12:33   #2
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację

Hwang Jae Park


Dzięki za założenie wątku, witam wszystkich współgraczy. Cieszę się z okazji do poznania kilku osób, z którymi wcześniej nie miałem jeszcze przyjemności uprawiać wspólnie naszego hobby!

Kilka słów o Hwangu Jae Parku. Nieśmiały szesnastolatek zatopiony w wirtualnym świecie, fan gry "League of Cyborgs" i początkujący haker. Dumny z koreańskiego pochodzenia, przywiązany do koreańskiej kuchni (ku rozpaczy reszty paczki, bo nawet nie potraficie sobie w realu wyobrazić jak "pachnie" otwarta torebka Kibble o smaku kapuścianego kimchi). Moja postać będzie służyć drużynie przede wszystkim za źródło istotnych dla zleceń informacji wyciąganych z sieci, może też wyszukiwać tam nowe oferty pracy albo umieszczać na monetaryzowanych kanałach typu KillTube filmiki obrazujące scenki z życia czerwonego Night City. A ponieważ wiek zobowiązuje, będzie też ofiarą pierwszych porywów serca, a za obiekt jego westchnień chciałbym wybrać jedną z naszych żeńskich bohaterek. Zireael, mam nadzieję, że nie będzie Ci to przeszkadzało?

Anna będzie imponowała Hwangowi swoimi cechami charakteru (tutaj będę jeszcze ostrożny w ich definiowaniu, bo współgraczka musi wpierw przedstawić koncept swojej postaci) oraz walorami estetycznymi. Nic nie poradzę, popęd fizyczny Hwanga jest jego prywatną sprawą i nie mogę jako gracz niczego mu zabraniać, prawda?

Teraz kwestie techniczne. Gramy na realiach REDA, nie tylko na jego mechanice, czyli mamy rok 2045, tak? Upewniam się, bo sesja nawiązuje do psiego bohatera z przygody "Paczka z Northside", która toczyła się w uniwersum starego CP w roku 2021. Czy tutaj przyjmujemy, że chodzi o zupełnie innego Wieprza i innego Kena.

Druga kwestia. Przeczytałem pobieżnie podręcznik, ale chętnie posłuchałbym objaśnień kogoś, kto dobrze wgryzł się w technologiczną stronę REDa. Nie ma sprawnej sieci WiFi, tak? Bezpieczny Internet jest dostępny poprzez punktowe serwery, czyli Data Poole? Aby aplikacje na Agencie mogły działać w trybie live, muszą być w pobliżu Data Poolu, poza zasięgiem jego sygnału przechodzą w tryb off-line? Do wszystkiego trzeba się podpinać kablem czy wizja autora dopuszcza istnienie Bluetoothów (zakładam, że tak, skoro cyberdecków nie trzeba wpinać do Data Poola). A jeśli tak, to czy Agent będący poza siecią może się miejscowo sprzęgać przez jakiś odpowiednik Bluetootha z odpowiednio dopasowanym urządzeniem?

EDIT: Awatar w panelu ustawiłem wstępnie na szerokość 200. Jaki wymiar będzie przyjęty za standardowy?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 02-10-2022 o 12:38.
Ketharian jest offline