Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2022, 13:30   #242
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Diana zaśmiała się nerwowo.
- Oh, to nic skomplikowanego… Ale niech Joan notuje, dobra? Bo Burns to syn naszego rodzinnego prawnika i mój pierwszy facet, bo wcześniej to byłam z rywalką od golfa. I tak w ogóle to mój najlepszy kumpel pierw był i potem chłopak, ale nie wierzył mi, że jestem przeklęta i przypadkiem złamałam mu rękę, bo nie wiedziałam, jak jestem silna. I potem pojechałam Włoch, do Watykanu, aby mnie egzorcyzmowali, ale musiałam czekać, więc pojechałam w góry. I tam uratowałam Nicol wyciągając ją z zaspy, a potem zabrałam ją do chatki i wiesz, rozgrzałyśmy się. I było nam dobrze, ale potem stwierdzili w Watykanie, że ogniem, mnie wyegzorcyzmują, więc zostawiłam Nicol list. I potem byłam w Stanach i tam poznałam Eryka Ackermana i on był pracował w rodzinnym antykwariacie, a tak naprawdę był czarnoksiężnikiem, ale była scysja z jego rodziną i musieliśmy się rozstać. I z każdym się rozeszliśmy, ale tak wbrew woli i chcemy być razem i teraz idę z Angusem na randkę, ale tak nie do końca dlatego potrzebny jesteś z Ari i mam nadzieję, że żadne z moich pozostałych nie całkiem eks się nie zjawi… Proste, co nie?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 04-10-2022 o 18:36.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem