Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2022, 13:54   #496
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Lady Catherine idealnie wyczuła moment. Sri Sansa zaczynał się denerwować. Spoon również. Tym razem nie byli w podziemiach. Siedzieli w restauracji. W dzielnicy, gdzie trwała godzina policyjna. Pewnie udałoby im się bez problemu pozbawić Sansę przytomności czy też zabić. Czy jednak rozgłos był tego wart?

Tremere po słowach Catheriny milczał chwilę i bawił się jednym z pierścieni. Po dłuższej chwili milczenia i wpatrywania się w stół podniósł wzrok i tym razem mówił wprost do Cath.

- Wyjeżdżam z Londynu. Rodzina mnie potrzebuje. Lata temu otrzymałem ten pierścień, żeby go pilnować. Jest w moim posiadaniu od dekad, mimo tego, że Mitry już nie ma. Przekażę go wam, pod warunkiem, że przysięgnijcie mi jedną rzecz. Czasy są trudne. Komunikacja telefoniczna i elektroniczna jest w pełni kontrolowana przez łowców. Nosferatu, którzy mieli swoje sposoby na przemieszczanie się bez pozostawiania śladu zniknęli. Potrzebuję posłańca. Potrzebuję, żebyście dostarczyli ode mnie list do primogena Tremere, Edwarda Bainbridge'a. Potrzebuję przysięgi od jednego z was, że dostarczy list bez łamania pieczęci, do rąk własnych Edwarda. Zgadzacie się na to? Pierścień otrzymacie wraz z listem.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline