Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2022, 21:21   #804
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Uznam, że Oberik zostaje i pomaga, a Anathem idzie z Lottą. To dośc logiczne (darkvision, bliskość Podmroków, jak w domu), a jest po terminie więc będzie mały autopilot. Piszę posta - dokończę jutro, więc jak coś jeszcze do jutra przyjmuję ewentualne kolejne deklaracje

Edycja: mała zmiana planów
pierwszą część posta wrzuciłem, na wypadek gdybyście uznali, że jednak chcecie sobie pogadać. Niestety nie było śpiącego sowoniedźwiedzia, a szkoda słodziudkie są

Tak czy siak, ruszam z akcją dalej na dniach (posta pewnie zacznę klecić już jutro, nie wiem czy skończę, bo pewnie będzie dość wymagający dla mnie)

Do stworzenia pułapki korzystam z tej zasady z xanathara z thieves tools - wyszło DC 15. Dość mocne to jest jak ma się +7 ^^
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 03-10-2022 o 21:39.
Rewik jest offline