Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2022, 21:31   #1
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Komentarze - Augur

Serwus panowie!

Zatem zaczynamy polowanie na heretyka.

Dzisiaj tylko post otwierający, bo choć miałem w planach ogarnąć też wszystkie materiały dodatkowe, to tak się niestety złożyło, że nie mam w tej chwili dostępu do dysku na którym ma wszystko zapisane.

Materiały, czyli listy, mapy, opisy NPC-ów pojawią się najpewniej jutro. Choć to zależy, jak mi się dzień ułoży.

W tym momencie macie zajawkę wprowadzającą waszych bohaterów. Możecie już w tym momencie dać post opisujący wasze postacie, a nawet powoli przymierzać się do planowania ekspedycji.

____
Zdradzając, co zawierają między innymi listy to powiem, że Lektor Zakonu polecam wam założyć w Wurzen bazę wypadową. Możecie to zrobić, albo w miejscowej świątyni, albo próbować skorzystać z budynków ratusza (to opcja spowoduje od razu zainteresowanie się waszą misją władz miejskich, a w szybkim czasie także elit miasta i okolic) lub próbować zorganizować coś na własną rękę. Następnie macie udać się do Hunde Zitadelle, bowiem to właśnie w rodowej siedzibie Bogenschutzów widziano ostatnio heretyka, którego macie schwytać.

____
Icarius tak, jak stoi w poście, Manfred jest od ponad tygodnia w terenie i poluje na bandę, która podstępem i siłą napada na ludzi na terenie baronii. Heinrich podejrzewa, że nie są to przypadkowi ludzie i dlatego polecił bratu złapać ich żywcem i dokładnie przesłuchać.
Niestety misja nie idzie po myśli Manfreda. Bandyci nie tylko umykają jego ludziom, ale też zdradzają niemal profetyczne zdolności, co budzi podejrzenia i niepokój wśród żołnierzy.

Od początku wyprawy Manfred ma kłopoty ze snem. W nocy, której zaczyna się akcja nawiedza go straszliwy koszmar.

____
Na ten moment tyle ode mnie. Dalsze informacje już wkrótce. .
 
Nuada jest offline