Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2022, 07:46   #807
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bran się na tym nie zna, więc zaufa lotcie.

Moja sugestia do walki: (tu mechanicznie, bo fabularnie w poście napisałem)

Mam taki dynks, który nazywa się Eldrich Cannon Protector:

To daje 1d8+3 tymczasowych HP dla wybranych przeze mnie osób w promieniu 10 stóp od tego. W mojej bonus akcji (czyli co turę może nam dawać średnio 7,5 HP). Myslę, że jest to lepsza opcja na walkę niż miotacz ognia, który planowałem.

Sam Protector może chodzić/wspinać się 20 stóp na turę.

Bran stanie w pierwszej linii. Bazowo mam 19 AC, w reakcji mogę rzucić Shield (+5 do AC), więc powinienem wytrzymać kilka chwil.

Articifer ma tę wygodę, że WSZYTKIE jego czary wymagają komponentu materialnego, i to że przedmioty ulepszone jego Infuzją mogą być jego focusem. Co czyni go jedyną klasą, która bez featów może rzucić Shield mając obie ręce zajęte (pole siłowe generuje moja ulepszona zbroja

Podsumowując: biorę go na klatę + zapewniam leczenie dla ekipy w okolicy. Niestety, kosztem tego nie będę błyszczał w zadawaniu obrażeń, więc cały ciężar zabicia zrzucam na Was.

Poprzedni nieumarły miał wysokie AC, więc przyda się Faerie Fire. Mogę je rzucić, ale to jedna Tarcza mniej (a mam w sumie 3 sloty)

Jeżeli chodzi o Lottę, to w sumie nie wiem jaki kierunek rozwoju barbarzyńcy obrała. Zelota byłby cudny, bo radiant dmg na nieumarłych działa podwójnie.

Paladyn chyba jeszcze nie ma na tym poziomie czegoś mocno krzywdzącego nieumarłych. W sumie jeżeli macie jakieś sugestie, to chętnie posłucham. Bran jest stworzony jako Tank/Support, więc dajcie znać jak mogę supportować.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline