Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2022, 17:36   #148
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Z wypowiedzi krasnoluda Zygfrydowi utknęło w głowie głównie jedno stwierdzenie. "Mówi, że ich opat podejrzewał magów o układanie się z wampirami."
Nie wiedział już teraz czy przyznawać się do tego, że celem jego podróży było właśnie tutejsze kolegium magów? Nie wiedział czy automatycznie nie trafi od razu do tego samego kręgu podejrzanych. Z drugiej strony był przecież tu obcym i przybył niedawno. Jednak nie wiadomo też jak poważne i bliskie prawdy mogły być podejrzenia tego człowieka lub też jakimi ścieżkami wędrował umysł szaleńca jeżeli to wszystko było jedynie wymysłem chorego mózgu.
Postanowił jednak zaryzykować.

- Nie dane mi była znać nikogo z tutejszego kolegium Magów choć nie ukrywam, że celem mojej podróży była wizyta u nich i zasięgnięcie rady od mądrzejszych ode mnie. Teraz już nie wiem co myśleć...
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline