Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2022, 13:24   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sorki trochę mam niespodziewany kryzys medyczny od zeszłego tygodnia nic na ostro, ale jestem dość zajęty umawianiem wizyt i konsultacji stąd mniej w temacie tutaj odpisuje

Aro już podesłał komplet informacji o postaci.

Podsumowując:
- wychodzi na to, że wasza paczka to po prostu grupa dzieciaków, która balanguje razem i pilnuje nawzajem swoich tyłków i nie bawicie się w żadne tworzenie gangu z nazwą tagami itp.?

- Nie chcecie mieć żadnej odpicowanej wspólnej bryki, którą gołobrody wziąłby ze wspólnej puli Klanu Nomadów a Maryśka by odpicowała jako technik ? Bo była taka propozycja, ale reszta osób grających nie podjęła wątku.

Skoro o rzutach i deklaracjach mechanicznych mowa możemy używać Lastinowej wbudowanej kostnicy ale jest ona dość zawodna, możemy też używać Orkosa z powodzeniem korzystałem z niego na potrzeby innych sesji co grałem.

Lastinowa kostnica podobnie jak samo forum lubi się krzaczyć i jezeli dojdzie do walki (czy dojdzie nie wiadomo) ale jeżeli dojdzie do czegoś większego mogą być problemy.

Generalnie założyłem na roll 20 konto więc ewentualnie można spróbować tam bo RED bywa bardziej taktyczny, ale z drugiej strony nie lubię jak trzeba wszystkich zbierać, bo wszyscy jesteśmy zajęci życiem, pracą, rodziną itp. W graniu PBF jest fajne to, że można bez spiny w wolnej chwili odpisać.
 
Brilchan jest offline