Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2022, 13:45   #259
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację

Vircan leciał na skrzydłach jastrzębia. Długi na pół metra. Lewe skrzydło sięgające również pół metra i prawe tak samo. Leciał wysoko na niebie, niedostrzegalny dla śmiertelników skutych kajdanami ziemi. Uśmiechnął się do siebie w myślach.
- Poeta za dukata… - zaśmiał się w głos gdy fale czubków drzew przepływały daleko pod nim. Słońce go grzało, a wiatr przeczesywał pióra. To było przyjemne. Lepsze niż wczorajszy nocny zwiad. Lepsze niż siedzenie w mieście i trenowanie felczerów. Myślał, że te kilka dni które spędził na podróży do Longshadow wystarczy mu na kolejne kilka dni, ale mylił się. Teraz czuł jak ostatnio ciążyło mu miasto i ci wszyscy ludzie z gderającymi jadaczkami. I to jak wiele on sam musiał gderać i tłumaczyć i potem wyjaśniać co tak naprawdę miał na myśli.

Zwiad. Miał sprawdzić obozy. Zobaczyć czego się w nich można spodziewać przed uderzeniem.


Viracan przyklapnął na gałęzi oglądając obóz z daleka. Czas na praktyczną część wycieczki.
Rozejrzał się szeptając słowa mocy w zapomnianych już druidzkich dialektach przywołując pomocników. Dwa malutkie żuczki zawisły przed jego dziobem. Wysłuchały go. I odleciały w stronę obozu. Sokół czekał, ukryty w koronach drzew. Po kilku minutach rozłożył skrzydła.

Zaklęcie to Insect Spies.
Mam w tej formie stealtha +29. Mogę zaklęciem podnieść do +33.
Percepcja to +18.

Latam wysoko, chowając się w koronach drzew, na dachach, w rynnach. Wspieram się żuczkami tam gdzie nie mogę łatwo sam się dostać. Chcę zlokalizować skład prochu (oraz czy jest tylko jeden), warsztat gdzie go robią i określić lokalne siły hobgoblinów.


 
Arvelus jest offline