Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2022, 11:46   #26
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dziś: wsiadam do skody octavii, BT wychwytuje mój telefon, łączy się, a z głośników leci ostatnio słuchana muzyka on-line, na ekranie pojawiają się sugerowane trasy w oparciu o historię jazdy i kalendarz.

W 2045: przechodzę operację gałki ocznej, żeby podłączyć się do mojego agenta przez biomonitor, potem operację rdzenia kręgowego, żeby zamontować neural link. Z neural linka wyprowadzam kabel przez nadgarstek (interface plug), żeby podłączyć się do auta. Na wyświetlaczu auta wyskakuje reklama: "kup chipset soket, żeby nosić w karku 10 milionów GB muzyki"

Po trzech operacjach i wydaniu 3000 eb możesz słuchać muzy w aucie. Oto cena postępu
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline