Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2022, 11:23   #96
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 24 - 1998.02.06 pt, przedpołudnie - wieczór

Oki, to mój post jest :> Termin na posty do pt. 10.14. To 6 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 156 210 $

+ 1x 100 = 200 $ za terminowy post
+ 3x 500 $ = 1 500 $ za nawiązanie kontaktów z gwardzistami i Amim

stan końcowy: 157 810 $

20x 200 l beczek ropy (Grenada; koszary AIM)
10x noktowizor II-gen (Margarita; rancho Corales)

---



- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęło ok pół doby. Wtedy było blisko południa teraz jest blisko północy.


- Scenki są dwie. Pierwsza w południe i spotkanie Bucka i Mi z Diomedesem w restauracji aby omówić co można kupić i za ile itd. Druga jest trochę przed północą i takie zbiorcze omówienie co się komu popołudniu i o zmierzchu udało załatwić ze swoimi kontaktami.



- Burton i Storm: namiar do warsztatu gwardzistów > paliwo, akumulatory, części do ciężarówek, możliwość naprawy pojazdu

- Tweety: namiar do magazynu broni > broń ręczna, amunicja, granaty itd.

- Lyra i Eurico: namiar do Amiego > cywilne zezwolenia, licencje, materiały i prace budowlane (to co da się asygnować z ratusza albo partii)


- Oprócz tego słowa Franka i gazeta jaką zdobył Carabinieri sugerują, że księgowa Montoya może mieć jakieś powiązania z lokalną mafią.



- No to myślę, że jakieś furtki udało się najemnikom otworzyć. Teraz czas na jakiś ruch z ich strony albo zwijanie się na Margaritę. No chyba, że chcesz poeksplorować sobie Barcelonę i kontynentalną Wenezuelę to nie ma sprawy


- W tej turze pt chciałbym wiedzieć co i jak by Buck rozmawiał z Diomdesem. A poza tym masz nawet cały weekend do dyspozycji. Bo pt to raczej zleciał. I przez weekend to w tej turze możesz coś rozdysponować na powyższe ruchy.


- Z innych spraw to rano Newman odpłynął na Margaritę. Co tam dalej się dzieje to pewnie będzie wiadomo jak się znów spotkają.


- Co do sprzedaży paliwa to na Grenadzie jest 3 $ za 1 l (na Margaricie 5 $ za 1 l) więc za 2 000 l to powinno być ok 6 000 $ za sprzedaż paliwa na Grenadzie. Ale to będę wpisywał w rachunki jak do tego dojdzie.


- No i chyba tyle na tą turę ode mnie Jak jakies pytania czy deklarki to daj znać


---



Cytat:
Ja zabieram swoje zabawki i jednak rezygnuję. Spróbowałam, chwilę się pobawiłam w doborowym towarzystwie i dzięki za to. Było miło, może kiedyś się gdzie indziej złapiemy.

Elo

- No szkoda. Fajnie się pisało te przygody Kubańczyków Ale rozumiem. Dzięki, za zmajstrowanie KP i tego, że spróbowałaś swoich sił w tej sesji. Miło będę wspominał ten epizod. Gdybyś kiedyś chciała wrócić to zapraszam serdecznie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline