Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2022, 15:43   #13
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Ramiel pobiegła na miejsce, skąd dobiegały odgłosy i zobaczyła obóz, dla zdecydowanie większej liczby osób. Zobaczyła tam rozpalane duże ognisko nad którym był teraz wymontowano i przywiązywano doń bardzo grubego człowieka o nalanej twarzy i wyglądzie ex-zbira, jednak odzianego w bogate szaty. Obok były trzy w miarę porządnie wyglądające gobliny i ogr, który wydawał się być pozbawiony śladów chowu wsobnego.

- Słuchaj, w normalnych okolicznościach bym może i użył łagodniejszych metod, ale kurwa przez twoich strażników zginął mój młodszy brata, więc mam to gdzieś. – rzekł z twardym akcentem z Molthune.
- Wy psubraty popamiętacie mnie! – krzyczał facet. Ramiel wróciła i streściła wszystko.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem