Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2022, 21:11   #164
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Elenorsar, nie Czmych, tylko Gobelin z dżynem chciał oszukać.
A mapki podejrzałem u mnie na telefonie, rozdzielczość jak żyleta, powiększać sobie ładnie można, wszystko da się zobaczyć. Nie wiem, może jakieś ustawienie masz, że Ci pobiera obrazy w mniejszej rozdzielczości?

Jest mój odpis. Termin dla was to 2022-10-12, środa, godzina 22:40.

Trartex: jeżeli zdecyduje się zejść na dół, to widzi obrazek jaki jest i może deklarować swoje działania przyjmując, że stoi przy wejściu. Snotling, który stoi na górze to jedynie NPC, którego tam postawiłem jako mięso armatnie, gdyby przyszło Ci zginąć i trzeba było Trartexa ratować. Ale możesz spróbować wejść z nim w interakcję (jak chcesz, to imię możesz sobie wymyślić).

Dratlach: przedmioty (kowadło, miecz) możesz fabularnie wziąć lub zostawić. Jeżeli chcesz wziąć, opisz to w poście. Potrzebuję, byś określił kierunek dalszych dzialań Szmalca.

Gobelin stoi trochę pośrodku, bo skoro raz biegł bić szkieleta, potem drugiego, to nie zdążył dobiec.
 
Gladin jest offline