Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2022, 18:12   #22
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Intryga się zagęszczała, z tego co się orientowałam zmiana na tronie zaszła sześć lat temu ? Sami zaangażowani też brzmieli dość osobliwie, zwłaszcza ten smokoręki. Czarodziejka była ciekawa co takiego miał na plecach że z wdzięczności dali mu niemały majątek, tatuaż ? Tajną wiadomość ? Runę wyrytą w ciele ? Mistyczne znamię ?
Te wszystkie pytania i odpowiedź musiały na razie zaczekać, nachyliła się do Zbycha i wyszeptała konspiracyjnym tonem.
- Słuchaj, nie znam żadnej Jaskółki. Tylko znalazłam twój wóz na drodze a to próba ratunku w oparciu o to co zasłyszałam. Tylko kończą mi się pomysły więc współpraca z twojej strony będzie pomocna by wyjść z tego cało. - pozostało jej liczyć że nie weszła za mocno w rolę i szlachcic uwierzy w jej dobre intencje.

Dyplomacja: 2+12=14

 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem