Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2022, 07:24   #32
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Hym... nie wiem, czy to wypali. Jacek ma szlaban, więc raczej nie wyjdzie. Chyba, że ucieknie. U Karola nieco lepiej, ale też nie kolorowo. Złamane żebro. Karol pewnie sam cierpi z tego powodu, ale nie trzeba by go namawiać, aby wyjść, jednak co z matką? Wiadomo jakie a mamy. Karol jednak nie widzi przeciwwskazań, ale wyjście przez okno na pewno odpada :P

Mi doc pasuje, ale zanim tam przejdziemy to pytanie do kanny. Wiem, że nie lubisz doca, czy jakbyśmy się tam przenieśli to zaglądałabyś częściej, czy raczej dalej średnio z tymi sprawami?

Ogólnie dla mnie nie jest problemem poprowadzić to zarówno przez doca jak i solo posty. Druga opcja też nie jest zła, o ile nie będzie jednego odpisu na tydzień, a chociaż 2-3 od osoby (w końcu będą one krótsze). Ogólnie ja się dopasuje, co będzie pasowało reszcie.
 
Elenorsar jest offline