Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2022, 19:31   #6
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Ja zanim się zajaram, tak jak poprzednio, zadam pytanie. Czy znajomość systemu i mechaniki będzie tak samo brana pod uwagę w pierwszej kolejności jak przy poprzedniej rekrutacji? W ostatniej nawet nie próbowałem tworzyć postaci, bo konkurencja znającą system była bardzo duża (chociaż jak widzę rekrutacja się nie udała) i tutaj spodziewam się takiej samej frekwencji, a nie chce marnować czasu na tworzenie w nieznanym systemie, bo to bardzo długo trwa (udowodniła mi to ostatnia rekruta u Naudy, mechanikę ponad tydzień robiłem), a później być brany pod uwagę w drugiej kolejności przez brak znajomości systemu i mechaniki.

Oraz pytanie numer dwa, czy jesteś w stanie pomóc w stworzeniu postaci, czy trzeba zająć się samemu?
 
Elenorsar jest offline