Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2022, 19:37   #7
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Chociaż nie podejmę rzuconej rękawicy w temacie rekrutacji, chciałbym w tym miejscu pochwalić Twój literacki styl. Wprowadzenie do posta wywarło na mnie spore wrażenie. Lubię czytać takie fabularki i jeśli zamierzasz pisać na tym poziomie w wątku sesyjnym, na pewno będę ją śledził. Dobre pióro to czysta przyjemność lektury!


Powodzenia w rekrutacji i samej przygodzie!
Podejmij no, nie daj się prosić. Na pewno znajdzie się jakaś dobra dusza, która Ci pomoże z cyferkami, jeśli to one są przeszkodą.

Podeślę... coś. Rogala pewnie; chodzi mi po głowie dhampir phantom rogue, ale może będzie half-elf arcane trickster. Muszę odświeżyć sobie reguły, feature'y i inne takie.


P.S. Nie chcę za dużo słodzić, bo cukier szkodzi, ale mogę się tylko podpisać pod słowami poprzedników nt. pióra Vertisa. Wysoka półka.
 
Aro jest offline