Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2022, 22:22   #17
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Data Pool w Jersey Downside

Hwang wysiadł z samochodu i rozejrzał się po tętniącym życiem placu. Kwartał w Jersey Downside zasiedlony był przez ludzi utrzymujących się z istnienia lokalnego serwera, ukrytego w kompozytowej obudowie przypominającej powiększony do rozmiarów towarowej windy bankomat i zasilanego podziemnym kablem energetycznym pociągniętym z elektrowni w Derrenger.

Lokalsi doskonale dopasowali się do możliwości tworzonych przez istnienie Data Poola. Otaczające główny plac kwartału kilkupiętrowe czynszówki należały w czasach przed wybuchem atomówki do znacznie większej dzielnicy mieszkalnej zasiedlonej przez klasę robotniczą Night City. Przepędzeni z tego rejonu promieniowaniem, ludzie powrócili po pewnym czasie odbudowując porzucone i splądrowane przez cyberboosterów kamienice, stawiając na nogi lokalne biznesy i rozwijając strefę przyjazną dla dostarczających metropolii zapasy nomadów. A kiedy władze uruchomiły w Jersey Downside autonomiczny serwer z dostępem do wirtualnej przestrzeni, jak grzyby po deszczu wokół wyrosły dalsze punkty usługowe: warsztaty samochodowe, punkty usług serwisowych, sklepiki z prepakiem i filtrowaną wodą, salony bio modyfikacji, jadłodajnie i noclegownie, wszystkie podpięte mniej lub bardziej legalnie do instalacji zasilającej Data Pool.

Nic dziwnego, że Jersey Downside wręcz kipiało życiem i ludzką aktywnością.

Drogi MG, wyrzuciłem w teście pozyskiwania informacji 7, co daje mi wynik łączny 20 (INT 7, Przeszukiwanie baz danych 6) - tym samym zaliczyłem test na poziomie bardzo trudnym!



 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 16-10-2022 o 22:39.
Ketharian jest offline