Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2022, 18:13   #27
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Karendis wyskoczyła za krzaków i papaczyła na ogra złowieszczo, że aż się zestrachał. Potem rzuciła weń wracającym sztyletem, ale nie trafiła. Ogr natarł na Eleril, ale ta dokonywała uników, aż w końcu zrobiła ripostę raniąc ogra. Potem Ramiel wykonała taniec zachęcający do obrony, zakończony strzałem z łuku, który trafił ogra w nos.
- Ale mam cela! Zobacz Elphi jakiego mam cela. Normalnie prawie elf ze mnie… to znaczy całkiem elf, ale rozumiesz!
W tym czasie Eleril usiłowała wykonać fintę, ale powiedziała do ogra.
- Oj! Panie ogrze, to musiało boleć! – powiedziała, a ogr popatrzył na nią złowrogo.
- To nie jest moja siostra, na tylko zupełnie przypadkiem wygląda jak ja, tylko brzydziej. – warknęła Karendis. Eleril zacisnęła wargi i wykonała serię cięć, które powaliły ogra. W tym samym czasie dwa gobliny przeprowadziły ataki, jeden zranił Elphirę, a drugi Eleril.
W tej chwili z lasu wyszedł ogr. Elphira mogła stwierdzić, że całkiem przystojny. Choć wyglądał mniej mądrze od brata, to jak na ogrze standardy był mister universum…
- Nieee! – zawołał na widok martwego brata i zrzucił drewno, które niósł. Dobył broni
Mechanika.
Karendis rusza się rzuca Evil Eye na ogra i rzut sztyl
Ramielrusza się, rob Inspire defence, sukces na lingering i crt hit z shortbow zadający 19 damage
Eleril znowu 1 na fintę i wykonuje dwa ataku zające łącznie 18 damage i powalające ogra.
Gobliny zadają 12 damage Elphirze i 9 Eleril
Pojawia się nowy wróg. Rusza się po Karendi.

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem