Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2022, 00:08   #214
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan nie był nawet pewien czy mu się podobał przebieg tej rozmowy. Chyba pierwszy raz widział Akia rozbawionego. Ksiązki Nory miały zastosowanie, a i można było pomóc przyjaciółce. Tylko te naciski Sao... Coraz mocniejsze, aż się nie dziwił, że Stasiek zachowuje się jak wijący się piskorz.
-Trzymajcie Donie. I tak... Wydaje mi się, że ostatnio przeszedłem podobną rozmowę. Nie zdziwiłbym się jakby generał Armstrong próbowała Leslie i mnie załatwić przyzwoitkę... I tak... Nie wiem czy jakbyśmy poszli ze Staśkiem i Sao to czy nie byliby uznani za marne przyzwoitki, bo zbyt zajęci sobą nawzajem... A tak...
A! Pamiętam już. W sumie to Sao tak się składa, że miałem robić za coś w rodzaju mediatora dla mistrzyni i jej mężulka. O ile można to tak nazywać, bo ich problemy małżeńskie to wyłącznie... jego wina. I faktu, że odmawia przeprosin, a przede wszystkim uznania swoich win. Tępak jeden... Donie Leslie, czy pomożecie mi w tym paskudnym precedensie? W sumie przydałby się ktoś do przyciśnięcia i wyciśnięcia z Edwarda czego trzeba, a i empatyzującej do pocieszania mojej mistrzyni.

Chociaż... Panie Akio, pan się w sumie słabo zna z generał Armstrong, ale wypadacie na... zasadniczego? Może pójdziecie z nami jako ten Przyzwoit? Samuel, ty jako najstarszy krewny Sao też wchodzisz w grę
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 22-10-2022 o 16:12.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem