Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 10:35   #3
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Czuł się bardzo nie swojo w tej dzungli. Wolałby wrócić do treningu zamiast pętać się po jakichś zarośniętych planetach. Wreszcie pół- saiyan się przedstawił.
- Ja nie przybyłem tu za pieniędzmi. Raczej za przygodą i chęcia sprawdzenia swoich umiejętności - powiedział do Nari-q.
- Swoja drogą troche dziwne imię. Ja jestem Garret. Gość który chce być wielkim wojownikiem i dokonać wielkich czynów.
- Tylko sie nie śmiejcie - dodał szybko.
Przygładził swoje jasne włosy i poprawił ubranie. Nie mógł w końcu wygladać jak łachudra. Był wysokim i młodym meżczyzną z niebieskimi oczami. Nosił długie spodnie dress, buty adiddosy i bluzę z kapturem. Miał takze załozony na jedno oko scouter. Kiedy go nie potrzebował zawsze chował go do kieszeni.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 16-09-2007 o 10:40.
wojto16 jest offline