Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2022, 10:07   #49
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Intimidation d20+4 vs 10 = 11 sukces


Dziewczyna przełknęła ślinę. Po rozbieganych na boki oczach widać było, że rozważała ucieczkę, jednak coś w głosie czarownika przekonało ją, że nie byłby to najlepszy pomysł.

Skinęła tylko zrezygnowana głową, jak przyłapane na psotach dziecko i ruszyła we wskazanym jej kierunku na proponowaną "rozmowę".

Gdy tylko znaleźli się poza zasięgiem innych pracowników, zaczęła tłumaczyć:
- Nic do was nie mam! - zapewniła. - Ale jesteście nowi w mieście i nie trzeba być geniuszem, by zauważyć, że coś kombinujecie i zbieracie informacje.
Widać było, że strach uleciał i z każdym następnym słowem nabierała pewności siebie, jakby gadanie było jej żywiołem.
- I to dobrze o was świadczy, wszak są i cenną walutą i najcelniejszym z oręży! - pochwaliła ich wspaniałomyślnie. A Hjalmar mógłby przysiąc, że dokładnie te słowa czytał wcześniej w jakimś cheliańskim traktacie.

Hjalmar bardic knowledge


- Tedy proponuję nie wchodzić sobie w drogę, wy zbierajcie sobie, ja sobie, nikt nie musi tutaj sobie wadzić...

Darvan sense motive d20 vs 15= 6 porażka
Hjalmar d20+4 vs 15 = 5 porażka
Thirleas d20+1 vs 15 = 5 porażka


Cóż, ciężko ją było rozgryźć. To, co powiedziała, wydawało się w miarę szczere.
 
Tadeus jest offline