Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2022, 10:50   #31
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Karendis rzuciła czar, który sprawił, że hełm martwego goblina uderzył jego towarzysza, który flankował Eleril, a potem rzuciła sztyletem trafiając go w środek czoła. Przywołała go z powrotem i oblizała.
- Fuj! – zawołała Eleril patrząc pprzez ramię, przez co nie zdołała uniknąć jednego z dwóch ataków spowolnionego ogra. Ramiel cisnęła magicznie w ogra tym samym hełmem, łamiąc mu szczękę, ptem jeszcze zraniła mu pierś. Ogr nachylił się z bólu, a wtedy Eleril przebiła mu rapierem czaszkę przezz dolną szczękę, a potem doskoczyła do ostatniego goblina i zraniła go. Usiłował uciec, ale diablica go dobiła.
- Juchuuu. Jestem Eleril pogromczyni goblinów i zguba ogrów! – zawołała.
- To było zajebiście rasistowskie. – Rzekła Karendis szczerząc kły.
- O nie Elphi! Czy ja zostałam rasistką?! – rzekła diablica z przestrachem.
Tymczasem Zbychu rzucił się do ucieczki.
Mechaniika
Karendis rzuca telekinetic i rzuca sztyletem. Zadaje 16 damage i goblin martwy.
Ogr rani Eleril za 14 damage.
Ramiel rzuca telekinetic projectile i trafia krytycznie ogra zadając mu 28 damage i poprawia z łuku zadając 8 damage.
Eleri udaje się finta i krytycznie trafia ogra za 45 damage i doskakuje do goblina zadając mu 10 damage. Goblin ucieka, ale atack of oportunity i otrzymuje 12 damage. Eleril frighten 1 na 24 godziny.

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem