Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2022, 21:54   #34
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Czarodziejka poznała już Elerin na tyle by wiedzieć że dziewczyna miala problemy z samooceną no i paroma innymi rzeczami. Widząc jej nastrój spróbowała podnieść ją na duchu.
- Hej i tak się spisałaś nie oddając pola i stawiając czoła nie jednemu a dwóm ogrom.

Słuchając wywodu szlachcica mogła tylko westchnąć i przewrocić oczami.
- Po pierwsze ja naprawdę nie znam tej całej “Jaskółki” i to naprawdę misja ratunkowa. Po drugie to nie sa moje sługi ani wybitnie demoniczne tylo toważyszki podruży za które ręcze… No poza tą tutaj. - Bezceremonialnie wskazała palcem na Karendis po czym kontynuowała.
- Po trzecie naprawdę przez te wszystkie lata nie zastanowiło cię co masz takiego na plecach że ktoś dał ci majątek i ustawił na resztę życia ? Bo ja jestem ciekawa co to może być.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem