Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2022, 07:47   #23
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.

Czy poza Dhampirem Roguem ktoś coś jest już mocno doprecyzowany? Ja rozmyślam nad kilkoma opcjami:

Bladesinger Wizard - elf/human (chyba lepsze wskazanie na humana, co? Elfów to tam za dużo nie ma chyba...) aczkolwiek elfa miałbym gotowego.

Twilight Cleric - Human (tu musze przepracować temat z naszym DMem, bo nie znam z panteonu Golariona nikogo poza Gorumem i Lamashtu)

Hexblade Warlock - Human/Dhampir/Assimar (jeszcze nie mam pomysłu, ale generalnie lubię Gishe)

Undead Warlock - Dhampir - tu mam gotową postać wraz z historią, która miałem do innej sesji. Padła po 3 czy 4 postach i chętnie bym wrócił do niej.

Dhratlach, Arsinoe nad czym Wy pracujecie? chcę dublować pomysłów a jak widzicie mam tego trochę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline