Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2022, 16:09   #36
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Elphi westchnęła ciężko poirytowana wywodem “szlachcica”, chyba nie dotrze już do niego w najbliższym czasie.
- Ehhhh, chyba byłam zbyt przekonywująca… Trzeba będzie go odstawić do miasta choć chcę wiedzieć w co się wpakowałyśmy. - Rzuciła do Ramiel lecz nie otrzymała odpowiedzi bo ta obecnie była zajęta grabieżą.
- Dzięki za radę skarbie. - Przewróciła oczami, nie żeby była zła na nią ale liczyła na jakiś pomysł.
- Dobra to pokaż no te plecy, chcę wiedzieć o co to całe zamieszanie. - Popatrzyła na szlachcica rozważając możliwości. Oczywiście nie wykluczone że nie było tam już nic zważając na wspomnienie o potwornym bólu pleców a majątek był rekompensatą za “zabranie” czegoś.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem