Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2022, 15:49   #39
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Ramiel i Eleril siedziały z otwartymi paszczami przyglądając się temu. co zaszło. Karendis za to wypaliła.
- Siedem na dziesięć.
- Co? – zapytała szermierczyni i tancerka. Wiedźma westchnęła ciężko i zaczęła tłumaczyć, jakby tłumaczyła małym dzieciom.
- Gobliniec twierdził, że Ephira jest trochę brzydsza od tamtej. Więc spodziewałam się tak osiem na dziesięć, atu taka siódemka nna szynach.
- A moim zdaniem ona jest urocza i bardzo zgrabna, tylko coś ma z oczami. – rzekła Eleril skrzyżowawszy ramiona na piersi.
- Cera blada jak dupa nieboszczki i walory byle jakie. – rzekła wiedźma oglądając pazurki.
Eleril popatrzyła w dół i odparła oburzona.
- Wiesz, niektórzy patrzą w czyjeś wnętrze.
Karendis zarechotała.
- Jakby ktoś popatrzył w moje, to by się pochorował. A jak powiecie magiczne słowo to powiem wam co nieco o tym pakcie.
Ramiel potarła czoło.
- Jak ktoś jeszcze to widzi, to co by o nas pomyślał. – powiedziała z rezygnacją.

Gdzieś daleko.
- Podoba mi się ten spinof – rzekła Desna.
- Właściwie, to jest crosover – rzekła Shelyn.
- Albo i shared universe – wtrącił Asmodeusz
- W każdym razie, zapowiada się ciekawie. – powiedziała Desna.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 21-10-2022 o 16:58.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem