Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 13:13   #85
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
No muszę przyznać, że bardzo jestem blisko związany z tematem Wszystkie części BG przeszedłem po kilka razy, grając różnymi klasami i charakterami. Świat Forgotten Realms też jest mi dobrze znany z wielu powieści ,które przeczytałem. Mój najsłabszy punkt, to mechanika. Mam i znam tylko te podręczniki do cRPG. Zastanawiam się czy to wystarczy. A poza tym, która wersja tworzenia postaci jest Ci bliższa Merill, Z BG2 + Tron, czy jednak Icewind Dale II (napisane jest, że to według 3 edycji)? Więc wstępnie podam według podręcznika ID II. Jak możesz to podaj mi imię jakie w Twojej sesji nosi główny bohater BG (dziecię Bhaala), może mi być potrzebne w historii postaci.
Imię: Sir Gideon
Rasa: Człowiek/Aasimar
Klasa: Paladyn Ilmatera (7 poziom)/ Kapłan - Nosiciel Bólu Ilmatera (3 poziom) - razem daje wymagany 10 p.

Reszta w ciągu tygodnia, rozumiesz... muszę stworzyć KP, odświerzyć pamięć z FR i zapoznać się z Twoją sesją, a to wszystko wymaga czasu.

Jeszcze jedno: mam nadzieję, że zrozumiesz, iż charakter i pewne zachowania mojej postaci wynikające z rasy i klasy moga być nieco sztampowe. Jeśli Ci to nie odpowiada to z góry prosiłbym o info, aby niepotrzebnie nie tracić czasu, albo żebym ewentualnie wymyślił coś innego.
 

Ostatnio edytowane przez Astaroth : 16-09-2007 o 13:25.
Astaroth jest offline